kumasliva logo

Hikayemiz

Biliyorsunuz Kumaş Sektörü oldukça rekabetli aynı zamanda kesinlikle kalitesizliği tahammülü olmayan hassas bir alan. Müşterilerinize memnuniyet derecesinde hitap etmediğiniz takdirde gerilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Kumaş Gelsin Ailesi olarak kumaş sektörün`deki mevcut boşluğu doldurmak, hem ülke ekonomisine kendi oranımızda katkıda bulunmak aynı zamanda siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyat politikası ile sunmak amacıyla başladı yolculuğumuz

Başladığımız noktada değiliz artık. Sürdürülebilir bir büyüme trendi yakalamanın keyfini yaşıyoruz. Tabiki ilerlememizdeki en ciddi katkı müşterilerimizin bize duyduğu güven, sevgi ve teveccüh. Biz şunu biliyoruz. Öncelikli yaklaşımı müşterisini memnun etmek olmayan bir firma dünyanın en popüler markasıda olsa ilerleme kaydedemez. Bu global orandaki göz ardı edilemez bu kural kumasgelsin.com ‘un en başından beri sürekli özen gösterdiği bir kriter oldu.

Sektörde kaydettiğimiz sürekli büyüme ve başarılı olma grafiğimizin en önemli sebebi elbette bu kritere gösterdiğimiz özel hassasiyet. Biz müşterilerimizi seviyor onlarla birlikte daha ileriye gideceğimize inanıyoruz. Bu gün geldiğimiz noktada başarmakta olduğumuzu görmenin mutluluğu içindeyiz. Çok daha iyi ve kaliteli süreçleri hep birlikte yaşamak amacındayız.

 

Prensiplerimiz

Kumasgelsin.com olarak ödün vermek şöyle dursun kesinlikle göz ardı edilemez dediğimiz prensiplerimiz

  • Çok fazla gayretle %100 müşteri memnuniyeti hedefini yakalamak
  • Kaliteli ürün tedariği, kaliteyi her zaman her ortamda ön planda tutmak
  • Tüm siparişleri yüksek süratte teslim etmek
  • En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak

 

Amacımız

İlk önceliğimiz her zaman kalite tabiki. Çünkü yaptığımız işte sürecin en başından sonuna kadar kesintisiz devam eden kalite bizim için esastır. Bu özenli dikkati müşterimizin internet sitemiz üzerinden sipariş verme işleminden, satın almış olduğu ürünün hızlı ve sorunsuz teslimatına, teslimat sonrası oluşabilecek her türlü aksaklığa profesyonel olarak göstermeyi amaçlıyoruz.

Baştada belirttiğimiz gibi yine her zaman olduğu gibi buradada amacımız bizi tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayıp %100 memnun olmalarını sağlamak.  Kumaş Gelsin ailesi olarak hizmet sunduğumuz alanda kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte anılmak istiyoruz. Amacımız kalite sunmak, kendi sektörümüzde ülkemize ve toplumun geneline maksimum oranda fayda sağlamak.

 

Size Ne Sunmaktayız?

Alanımız Kumaş Sektörü. Dolayısı ile siz değerli müşterilerimizi dünya ölçeğinde çok değerli ve kaliteli kumaşlar sunmayı değişik renk ve kalitede farklı kumaşlarla buluşturmayı hedefliyoruz.  Sizlere değişik renk ve ebatlarda, farklı kategoriler altında kumaş satışı gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımız çok uygun, ödeme politikalarımız cebinizi yormayacak düzeyde. Biz kumaş dünyasının birbirinden değerli kumaşlarını evinize kadar getirmenin keyfini yaşarken sizlerede evinizin konforundan ayrılmadan online kumaş satın alma hizmeti sunuyoruz.

Ürünlerimiz arasında Abiye Kumaşlar – çeşitli renk ve şıklıkta Viskon Kumaşlar – Saten Kumaşlar – Penye Kumaşlar – Pamuklu Kumaşlar – Keten Kumaşlar – Oldukça Kreatif Şifon Kumaşlar – Astar Kumaşlar – Tül Kumaşlar ve birbirinden farklı renk ve desenlerde çeşitlilik var. Kısaca size şıklık ve kalite sunuyoruz.

Kaliteli ürünlerimize ulaşmak için tek yapmanız gereken birbirinden farklı desenlerdeki ürünlerimiz üzerinden seçim yapmak ve beğendiğiniz kumaş siparişi için satın alım gerçekleştirmek. Ürününüz çok kısa süre içinde elinizde olacak, gerek sipariş, gerekse teslimat aşamasında hızlı ve başarılı sonuç almanın keyfini yaşayacaksınız.